Онлайн бізнес в 2020 році

Кожна компанія досягла успіху в сучасному світі, не обійшлася без такого помічника як надійний функціональний веб-сайт. Близько 85% відсотків людей бажаючих отримати її послуг, обов'язково відвідають її веб ресурс. І то яке вони там отримають враження стане відправною точкою для прийняття рішення про співпрацю.

Отже, завдання як зробити корпоративний сайт або інтернет магазин популярним стає головною для повноцінного успіху в бізнесі. За статистичними даними більше половини всіх користувачів використовують для цього стільникові пристрої. І роблять це часто в дорозі. Це акцентує дизайнера до якісної роботи над мобільного або адаптивної версією. Відразу працюємо над дизайном для ПК, але в голові постійно тримаємо і перевіряємо умову - а як це буде виглядати на мобільному.

З розвитком пошукових роботів і залученням нейромереж до моніторингу та ранжирування сайтів, стало корисним не просто написати статтю з певним набором ключових і за певними правилами. Зараз стаття повинна бути по-справжньому цікава і корисна. І текст повинен бути супроводжений графічними і відео матеріалами доповнюють і акцентують на визначальних аспектах матеріалів.

Зараз популярним в веб-дизайні стає наявність ємних зображень, запам'ятовуються оголошень і наявність вільного простору. Так саме вільного, а не порожнього. Такий прийом дозволяє залучити й утримати увагу на потрібних деталях.

Не потрібно великих масивів текстів і нескінченних галерей. Правильно розташувати елементи з максимальною зручністю для перегляду і концентрацією на найважливішому це половина успіху майбутнього онлайн інструменту.

Для логотипу залишаються в тренді останні 2-3 роки геометричні фігури як основні елементи дизайну. І розміщеним на них контентом. Дизайн, що запам'ятовується це важливий крок у створенні і розвитку сайту. Але попереду ще робота по оптимізації налаштування під різні дозволи екранів і типи пристроїв. Для цього рекомендуємо залучити фахівців веб студії для розробки, написання правильного коду, seo настройки.

Користувача обов'язково зацікавити і для цього знадобиться і запам'ятовується зовнішній вигляд і зручний інтерфейс і якісні тексти та медіа наповнення.

Підіб'ємо деякі підсумки і зробимо прогнози на 2020:
1. Зростання мобільного трафіку триває - приділяємо підвищену увагу адаптивної версії.
2. Вивчаємо аналітику для оптимізації витрат на просування
3. Опрацьовуємо і оновлюємо контент. Контент-маркетинг рулить як і раніше.
4. Займаємося рекламою і просуванням у вигляді відео роликів.
5. Комплексна стратегія в побудові оптимізації та створення проектів та їх розвитку.

Онлайн бизнес

повернутись в блог
Вгору