Створення сайту візитки

Сайт візитка - це невеликий за об’ємом сайт, який містить основну інформацію про компанію, її послуги та переваги. Також такий формат сайту добре підійде для авторського (особистого) сайту. Ми створюємо сучасні сайти-візитки, враховуючи побажання замовника та основні критерії оцінюваня сайту: зручність користування, адаптивність, швидкість завантаження сторінок.

Вартість розробки від 20 000 грн

Індивідуальний дизайн
під ваш бізнес
Адаптивна верстка
та кросбраузерність
Зручна система
керування WordPress

переваги сайту візитки

Сайт-візитка стане гарним та економним рішенням, коли потрібно швидко запустити новий сайт. Інформація буде подана лаконічно та зрозуміло, також сайт може мати декілька мовних версій. Завдяки системі керування (CMS) – ви будете мати змогу самостійно оновлювати інформацію на сайті, додавати нові фото, переклади на інші мови, тощо. В майбутньому, сайт-візитку можна розширити, додавши нові розділи або новий функціонал.

Базові функції

 • Тематичне слайд-шоу
 • Опис послуг або продукції
 • Фотогалерея
 • Форма зворотного зв'язку
 • Карта Google Map

основні етапи Розробки сайту візитки

Дослідження

Вивчаємо тематику проекту, аналізуємо сайти конкурентів та пропонуємо оптимальні рішення.

Дизайн

Створюємо дизайн-макети для всіх ключових сторінок сайту, враховуючи побажання замовника та тренди.

Программування

Робимо адаптивну, кросбраузерну верстку, налаштовуємо CMS та потрібні плагіни. Проводимо тестування.

Запуск проекту

Переносимо готовий сайт на хостинг замовника. Надаємо інструкцію по роботі з адмін.частиною сайту.

вартість сайту візитки

Ціна розробки сайту залежить від багатьох факторів: складність дизайну, бажаний функціонал, кількість мовних версій. Для кожного проекту ціна формується індивідуально, враховуючи побажання замовника до сайту. Для розрахунку вартості та термінів розробки сайту візитки – надішліть нам запит, а ми підготуємо комерційну пропозицію для вас. Ви також можете заповнити бриф на розробку сайту-візитки. Нижче наведена базова ціна та орієнтовний термін виконання роботи.

Вартість від 20 000 грн
Термін розробки 1,5 місяця

Відправити запит на розробку сайту  замовивши розробку у webstudio friendly ви отримуєте

  Професійний підхід

  Створюємо сайти, орієнтовані на користувача: зручність, продумана структура, швидке завантаження сторінок.

  Заключення договору

  Працюємо за договором та затвердженим технічним завдання. Дотримуємося вказаних термінів.

  Базова SEO-оптимізація

  Кожен сайт готується під seo-просування: встановлюємо коди систем аналітики, прописуємо meta-теги.

  Супроводження сайту

  Після здачі проекту на протязі місяця ми безкоштовно консультуємо по роботі з сайтом.

  Система керування сайтом

  При розробці сайтів ми використовуємо сучасну платформу WordPress, яка надає змогу працювати з контентом: оновлювати поточну інформацію на сайті та добавляти нову інформацію, фото, відео.

  CMS WordPress має наступні переваги:

  • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс
  • Гнучкі налаштування під потреби вашого проекту
  • Можливість розширення функціоналу сайту за допомогою додаткових плагінів

  Після здачі проекту ми надаємо інструкцію по роботі с системою керування сайтом, та на протязі першого місяця консультуємо з приводу питань адміністрування сайту.

  ЗАМОВИТИ сайт візитку київ

  Для початку роботи, ви можете оформити заявку на нашому сайті, надіслати нам запит на e-mail hello@webstudio-friendly.ua, або зателефонувати (099) 482 07 31, (067) 462 18 14. Наші спеціалісти нададуть вам потрібні консультації та зорієнтують по вартості та терміну створення сайту. Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення. Після узгодження всіх деталей – ми підготуємо договір та технічне завдання на розробку сайту.

  Розробка сайтів з ексклюзивним дизайном доступна для всіх, завдяки гнучкій ціновій політиці, розробленій нашою студією. Звернувшись до нас, ви відчуєте уважне ставлення до ваших побажань, отримаєте змістовні рекомендації по суті вашого запиту. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант розробки сайту при справедливому співвідношенні ціна якість.

  У наш час все більше інтернет-користувачів проводять пошук послуг і товарів за допомогою Інтернет. Це зручно, практично і дозволяє економити час на поїздках. А ми у цьому допомагаємо – створюємо зручні веб-сайти і просуваємо їх на перші місця пошукових систем. Замовити веб проект для представлення своїх товарів і послуг широкій аудиторії інтернет користувачів – наша послуга завжди своєчасна і актуальна.

  Для розрахунку вартості сайту візитки - ви можете заповнити бриф та надіслати нам Завантажити бриф