Розробка сайту на конструкторі

Коли сайт потрібно створити в короткі терміни, а бюджет на його розробку обмежений - розробка сайту на основі конструкторі стане гарним рішенням. Такий варіант підійде як для landing page, так і для сайту компанії, салону краси, кафе чи ресторану, або для невеликого інтернет-магазину.

Вартість розробки від 11 000 грн

Індивідуальний дизайн
під ваш бізнес
Пакет хостінгу
для сайту на 1 рік
Зручна система
керування WordPress

особливості сайту на конструкторі

Для кожного проекту ми розробляємо індивідуальний дизайн – це 2-3 макети ключових сторінок сайту (наприклад: Головна, Послуги, типова внутрішня сторінка). При розробці дизайну обов’язково враховуємо тематику проекту та побажання замовника. Потім затверджений дизайн переноситься в конструктор WordPress – Divi Builder. Інші внутрішні сторінки (наприклад: Контакти, Фотогалееря, Блог) – налаштовуються в стилі сайту та на основі блоків конструктору.

Базові функції

 • Тематичне слайд-шоу
 • Опис послуг або продукції
 • Фотогалерея
 • Форма зворотного зв'язку
 • Карта Google Map
 • Пакет хостінгу на 1 рік

основні етапи розробки сайту

Дослідження

Вивчаємо тематику проекту та пропонуємо оптимальні рішення.

Дизайн

Створюємо дизайн-макети для основних сторінок сайту.

Налаштування

Переносимо дизайн в конструктор Divi та налаштовуємо потрібні блоки.

Запуск проекту

Надаємо інструкцію по роботі з адмін.частиною сайту.

вартість сайту на конструкторі

Ціна розробки сайту залежить від типу сайту, складності дизайну, бажаного функціонала та кількість мовних версій. Для кожного проекту ціна формується індивідуально, враховуючи побажання замовника до сайту. Для розрахунку вартості та термінів розробки сайту – надішліть нам запит, а ми підготуємо комерційну пропозицію для вас. Ви також можете заповнити бриф на розробку сайту. Нижче наведена базова ціна та орієнтовний термін виконання роботи.

Вартість від 11 000 грн
Термін розробки 2-3 тижні

Відправити запит на розробку сайту  замовивши розробку у webstudio friendly ви отримуєте

  Професійний підхід

  Створюємо сайти, орієнтовані на користувача: зручність, продумана структура, швидке завантаження сторінок.

  Заключення договору

  Працюємо за договором та затвердженим технічним завдання. Дотримуємося вказаних термінів.

  Базова SEO-оптимізація

  Кожен сайт готується під seo-просування: встановлюємо коди систем аналітики, прописуємо meta-теги.

  Супроводження сайту

  Після здачі проекту на протязі місяця ми безкоштовно консультуємо по роботі з сайтом.

  Система керування сайтом

  При розробці сайтів ми використовуємо сучасну платформу WordPress, яка надає змогу працювати з контентом: оновлювати поточну інформацію на сайті та добавляти нову інформацію, фото, відео.

  CMS WordPress має наступні переваги:

  • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс
  • Гнучкі налаштування під потреби вашого проекту
  • Можливість розширення функціоналу сайту за допомогою додаткових плагінів

  Після здачі проекту ми надаємо інструкцію по роботі с системою керування сайтом, та на протязі першого місяця консультуємо з приводу питань адміністрування сайту.

  ЗАМОВИТИ сайт київ

  Для початку роботи, ви можете оформити заявку на нашому сайті, надіслати нам запит на e-mail hello@webstudio-friendly.ua, або зателефонувати (099) 482 07 31, (067) 462 18 14. Наші спеціалісти нададуть вам потрібні консультації та зорієнтують по вартості та терміну створення сайту. Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення. Після узгодження всіх деталей – ми підготуємо договір та технічне завдання на розробку сайту.

  Розробка сайтів з ексклюзивним дизайном доступна для всіх, завдяки гнучкій ціновій політиці, розробленій нашою студією. Звернувшись до нас, ви відчуєте уважне ставлення до ваших побажань, отримаєте змістовні рекомендації по суті вашого запиту. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант розробки сайту при справедливому співвідношенні ціна якість.

  У наш час все більше інтернет-користувачів проводять пошук послуг і товарів за допомогою Інтернет. Це зручно, практично і дозволяє економити час на поїздках. А ми у цьому допомагаємо – створюємо зручні веб-сайти і просуваємо їх на перші місця пошукових систем. Замовити веб проект для представлення своїх товарів і послуг широкій аудиторії інтернет користувачів – наша послуга завжди своєчасна і актуальна.

  Для розрахунку вартості сайту - ви можете заповнити бриф та надіслати нам Завантажити бриф