Розробка логотипу

Логотип є основною корпоративного стилю компанії або бренду. З його допомогою створюється імідж компанії, підкреслюються сильні сторони, переваги та особливості. Головна завдання логотипу - відобразити діяльність компанії/бренду. Тому лого має бути не тільки стильним та красивим, а також читабельним та зрозумілим для цільових клієнтів. Виділятися на фоні конкурентів та гарно запам’ятовуватися.
Індивідуальний підхід
до кожного проекту
Заключаємо Договір
та погоджуємо ТЗ
Маємо досвід роботи
більше 12 років

Створення логотипу

При розробці логотипу ми завжди враховуємо побажання замовника, сучасні тенденції дизайну та також пропонуємо своє бачення. Логотип створюємо у векторі, завдяки чому його можна використовувати не тільки для web, а також у поліграфії, рекламі, оформлення вивісок та упаковок.

У розробку логотипу входить

 • Створення 5 варіантів логотипу на вибір
 • Підбір корпоративного шрифту
 • Підбір корпоративних кольорів
 • Доопрацювання обраного варіанту
 • Файли логотипу у векторі (ai, eps)
 • Підготовка логотипу для публікації в Інтернеті (jpg, png, svg)

основні етапи Розробки логотипу

Визначення ідеї

Вивчаємо тематику та побажання щодо дизайну логотипу, визначаємо головну мету та ідею створення лого.

Розробка концепції

Працюємо над розробкою різних варіантів логотипу та пропонуємо їх на розгляд замовнику.

Доопрацювання

Обраний варіант логотипу допрацьовуємо, вносимо корективи згідно побажань замовника.

Передача файлів

Після затвердження логотипу, замовнику передаються вихідні файли у векторі, а також у JPEG, PNG, SVG.

вартість створення логотипу

Ціна створення логотипу залежить від кількості варіантів, які потрібно розробити, побажань щодо зовнішнього вигляду логотипу, та складності дизайну. Ми пропонуємо розробку 5 варіантів логотипу на вибір – це оптимальна кількість, яка допоможе визначитися та обрати той варіант, який підійде найкраще. Ви можете заповнити бриф на розробку логотипу та надіслати його нам.

Вартість 5000 грн
Термін розробки 5-7 робочих днів

Відправити запит на розробку логотипу  ЗАМОВИТИ логотип київ

  Для початку роботи, ви можете оформити заявку на нашому сайті, надіслати нам запит на e-mail hello@webstudio-friendly.ua, або зателефонувати (099) 482 07 31, (067) 462 18 14. Наші спеціалісти нададуть вам потрібні консультації та зорієнтують по вартості та терміну створення сайту. Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення! Після узгодження всіх деталей – ми підготуємо договір та технічне завдання на розробку сайту.

  Розробка сайтів з ексклюзивним дизайном доступна для всіх, завдяки гнучкій ціновій політиці, розробленій нашою студією. Звернувшись до нас, ви відчуєте уважне ставлення до ваших побажань, отримаєте змістовні рекомендації по суті вашого запиту. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант розробки сайту при справедливому співвідношенні ціна якість.

  У наш час все більше інтернет-користувачів проводять пошук послуг і товарів за допомогою Інтернет. Це зручно, практично і дозволяє економити час на поїздках. А ми їм у цьому допомагаємо – створюємо зручні веб-сайти і просуваємо їх на перші місця пошукових систем. Для всіх хто хоче розробити сайт для представлення своїх товарів і послуг широкій аудиторії інтернет користувачів – наша послуга завжди буде своєчасна і актуальна.

  Для розрахунку вартості розробки логотипу - ви можете заповнити бриф та надіслати нам Завантажити бриф