Про нас

Webstudio Friendly з’явилася в 2010 році, як невелика сімейна компанія. Основна сфера нашої діяльності – розробка веб-сайтів різного рівня складності: корпоративні сайти, інтернет-магазини, landing page. А також супутні послуги: розробка логотипів, підтримка, наповнення та seo просування сайтів. Комплексний підхід та оптимізація робочих процесів допомагає виконувати роботу якісно та вчасно.

Наша студія йде в ногу з часом, тому з 2015 року ми розробляємо лише адаптивні сайти. Адаптивна верстка дозволяє комфортно перегляди сайти як на мобільних пристроях, так і при різних розширеннях екрану. Це один із головних критеріїв в наш час, адже вже більше половини відвідувачів передивляються сайт зі смартфонів, і процент таких відвідувачів поступово збільшується кожного року. Другим, не менш важливим фактором, є те що, що при просуванні сайту пошукові роботи Google обов’язково перевіряють наявність мобільної версії сайту. Отже, для просування сайту в ТОП, сайт має бути адаптивним, а код сайту та зображення мають бути оптимізовані. Тому при розробці ми завжди перевіряємо сайти в Google Search Console.

У 2018 році Webstudio Friendly була зареєстрована як торгова марка. Одна із переваг нашої компанії – це можливість особистого контролю виконання роботи на всіх її етапах: від заключення договору та написання технічного завдання, до програмування, наповнення сайту і його тестування. Спеціалісти нашої веб-студії мають багатий напрацьований досвід, продовжують розвивати свої професійні навички, навчаються новому та удосконалюють свої вміння. Адже кожен проект ставить перед нами нові завдання, для вирішення яких ми шукаємо кращі рішення.

Індивідуальний підхід до кожного проекту – це не просто красиві слова, насправді кожен проект є унікальним та неповторним. Тому, не зважаючи на тип сайту, кожен проект отримує потрібну кількість нашої уваги. Ми вивчаємо тематику проекту, аналізуємо сайти-конкуренти та сайти схожі за тематикою, щоб запропонувати цікаві та оптимальні рішення.

Працюючи з Webstudio Friendly ви отримуєте:

  • Індивідуальний дизайн сайту, з урахуваннями тематики проекту та ваших побажань.
  • Адаптивну, кросбраузерну верстку.
  • Чистий самописний код, без використання шаблонів.
  • Систему керування сайтом: CMS WordPress, OpenCart або Joomla, враховуючи тип сайту.
  • Оптимізацію сторінок сайту, перевірку швидкості завантаження сторінок.
  • Інструменти для SEO та базову пошукову оптимізацію сторінок.
  • Інструкцію по роботі з сайтом та супроводження сайту на протязі 1 місяця з моменту здачі проекту.

Професійний підхід

Заключення договору

Базова SEO-оптимізація

Супроводження сайту

Для розрахунку вартості робіт – ви можете заповнити бриф та надіслати нам – hello@webstudio-friendly.ua