технічна підтримка сайту

Технічна підтримка забезпечує коректну та стабільну роботу сайту, своєчасне оновлення інформації, виправлення помилок в роботі сайту, а також вирішення технічних питань з хостингом та доменом. Доопрацювання або зміни у структурі сайту можна замовити разово. Також наші спеціалісти надають консультації по роботі з адміністративною частиною сайту та допоможуть з намовленням сайту.
Контроль за
роботою сайту
Оновлення
інформації на сайті
Доопрацювання
функціоналу сайту

Обслуговування сайту

Технічна підтримка сайту включає в себе цілий комплекс послуг, з яких можна вибрати потрібні саме для вашого проекту. Супровід сайту можна замовити як постійну послугу, та оплачувати щомісячно. У випадку якщо вашому сайту потрібно лише доопрацювання – є можливість замовити послугу разово, за потребою.

Перелік послуг з обслуговування сайту

 • Оптимізація коду сторінок.
 • Виправлення помилок в роботі сайту.
 • Оновлення контенту на сайті, внесення нової інформації.
 • Розширення та зміни у структурі сайту.
 • Доопрацювання розділів сайту, встановлення та налаштування нових модулів та плагінів.
 • Створення резервних копій сайту на хостингу та відновлення сайту з резервної копії в разі необхідності.
 • Моніторинг своєчасної оплати хостингу та доменного імені.

Вартість підтримки сайту

Ціна підтримки сайту залежить від: переліку та обсягу змін, які необхідно зробити, складності роботи та часу, який має бути задіяний спеціалістами на виконання задач. Оплата можлива як помісячно, так і разово. Для розрахунку вартості, будь-ласка, заповніть онлайн форму або зв’яжіться з нами.

Вартість від 3000 грн / місяць

Відправити запит  ЗАМОВИТИ підтримку сайту Київ

  Для початку роботи, ви можете оформити заявку на нашому сайті, надіслати нам запит на e-mail hello@webstudio-friendly.ua, або зателефонувати (099) 482 07 31, (067) 462 18 14, (063) 825 08 30. Наші спеціалісти нададуть вам потрібні консультації та зорієнтують по вартості та термінам робіт. Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення! Після узгодження всіх деталей – ми підготуємо договір та технічне завдання на технічну підтримку та обслуговування сайту.

  Не потрібно мати в штаті спеціаліста програміста або адміністратора сервера. Довірте працю по контролю за працездатністю вашого онлайн сервіса та його оновленням та наповнення нашим спеціалістам. У вас не буде клопоту з цим а ресурс працюватиме в штатному режимі і без перебоїв.