технічна підтримка сайту

Технічна підтримка забезпечує коректну та стабільну роботу сайту, своєчасне оновлення інформації, виправлення помилок в роботі сайту, а також вирішення технічних питань з хостингом та доменом. Доопрацювання або зміни у структурі сайту можна замовити разово. Також наші спеціалісти надають консультації по роботі з адміністративною частиною сайту та допоможуть з намовленням сайту.
Контроль за
роботою сайту
Оновлення
інформації на сайті
Доопрацювання
функціоналу сайту

Обслуговування сайту

Технічна підтримка сайту включає в себе цілий комплекс послуг, з яких можна вибрати потрібні саме для вашого проекту. Супровід сайту можна замовити як постійну послугу, та оплачувати щомісячно. У випадку якщо вашому сайту потрібно лише доопрацювання – є можливість замовити послугу разово, за потребою.

Перелік послуг з обслуговування сайту

 • Оптимізація коду сторінок.
 • Виправлення помилок в роботі сайту.
 • Оновлення контенту на сайті, внесення нової інформації.
 • Розширення та зміни у структурі сайту.
 • Доопрацювання розділів сайту, встановлення та налаштування нових модулів та плагінів.
 • Створення резервних копій сайту на хостингу та відновлення сайту з резервної копії в разі необхідності.
 • Моніторинг своєчасної оплати хостингу та доменного імені.

Вартість підтримки сайту

Ціна підтримки сайту залежить від: переліку та обсягу змін, які необхідно зробити, складності роботи та часу, який має бути задіяний спеціалістами на виконання задач. Оплата можлива як помісячно, так і разово. Для розрахунку вартості, будь-ласка, заповніть онлайн форму або зв’яжіться з нами.

Вартість 350 грн/год

Відправити запит  ЗАМОВИТИ підтримку сайту Київ

  Для початку роботи, ви можете оформити заявку на нашому сайті, надіслати нам запит на e-mail hello@webstudio-friendly.ua, або зателефонувати (099) 482 07 31, (067) 462 18 14. Наші спеціалісти нададуть вам потрібні консультації та зорієнтують по вартості та термінам робіт. Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення! Після узгодження всіх деталей – ми підготуємо договір та технічне завдання на технічну підтримку та обслуговування сайту.

  Не потрібно мати в штаті спеціаліста програміста або адміністратора сервера. Довірте працю по контролю за працездатністю вашого онлайн сервіса та його оновленням та наповнення нашим спеціалістам. У вас не буде клопоту з цим а ресурс працюватиме в штатному режимі і без перебоїв.