Створення landing page

Односторінковий сайт, Landing page, найкраще підходить для реклами послуг, просування невеликого сегменту продукції або реклами проведення семінарів, курсів. Вся ключова та важлива інформація розміщується на одній сторінці, тому структура та взаємодія користувача з сайтом має бути добре продумана. Дизайн лендінга детально та чітко відображає тематику веб сайту.

Вартість розробки від 18 000 грн

Індивідуальний дизайн
під ваш бізнес
Адаптивна верстка
та кросбраузерність
Зручна система
керування WordPress

Особливості landing page

Landing page є гарним рішенням для реклами послуг і продукції в Інтернеті. Для залучення цільових покупців на сайт можна використовувати контекстну рекламу в Google Adword та соціальні мережі. Основна ціль лендінг пейдж – зацікавити потенційних клієнтів та спонукати до дії: оформити замовлення або залишити заявку, зробити дзвінок, підписатися на розсилку. Завдяки системі керування сайтом, є можливість оновлювати інформацію на сайті та додавати нову. Наприклад, завантажувати нові фото та відгуки клієнтів. Функціонал лендінг пейдж також можна розширити, додавши до сайту внутрішні сторінки, блог або стрічку новин.

Базові функції

 • Тематичне слайд-шоу
 • Опис послуг або продукції
 • Форма online замовлення
 • Фотогалерея
 • Відгуки
 • Форма зворотного зв'язку
 • Карта Google Map
 • Іконки соціальних мереж

Основні етапи Розробки landing page

Дослідження

Вивчаємо тематику проекту, аналізуємо сайти конкурентів та пропонуємо оптимальні рішення.

Дизайн

Створюємо дизайн сторінки, враховуючи сферу діяльності, побажання замовника та тренди.

Программування

Робимо адаптивну, кросбраузерну верстку, налаштовуємо CMS та потрібні плагіни. Проводимо тестування.

Запуск проекту

Переносимо готовий сайт на хостинг замовника. Надаємо інструкцію по роботі з адмін.частиною сайту.

Вартість лендінг пейдж

Ціна розробки сайту залежить від багатьох факторів: складність дизайну, бажаний функціонал, кількість мовних версій. Для кожного проекту ціна формується індивідуально, враховуючи побажання замовника до сайту. Для розрахунку вартості та термінів розробки landing page – надішліть нам запит, а ми підготуємо комерційну пропозицію для вас. Ви також можете заповнити бриф на розробку landing page. Нижче наведена базова ціна та орієнтовний термін виконання роботи.

Вартість від 18 000 грн
Термін розробки 1 місяць

Відправити запит на розробку сайту  приклади наших робіт

  замовивши розробку у webstudio friendly ви отримуєте

  Професійний підхід

  Створюємо сайти, орієнтовані на користувача: зручність, продумана структура, швидке завантаження сторінок.

  Заключення договору

  Працюємо за договором та затвердженим технічним завдання. Дотримуємося вказаних термінів.

  Базова SEO-оптимізація

  Кожен сайт готується під seo-просування: встановлюємо коди систем аналітики, прописуємо meta-теги.

  Супроводження сайту

  Після здачі проекту на протязі місяця ми безкоштовно консультуємо по роботі з сайтом.

  Система керування сайтом

  При розробці сайтів ми використовуємо сучасну платформу WordPress, яка надає змогу працювати з контентом: оновлювати поточну інформацію на сайті та добавляти нову інформацію, фото, відео.

  CMS WordPress має наступні переваги:

  • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс
  • Гнучкі налаштування під потреби вашого проекту
  • Можливість розширення фунціоналу сайту за допомогою додаткових плагінів

  Після здачі проекту ми надаємо інструкцію по роботі с системою керування сайтом, та на протязі першого місяця консультуємо з приводу питань адміністрування сайту.

  ЗАМОВИТИ landing page київ

  Для початку роботи, ви можете оформити заявку на нашому сайті, надіслати запит на hello@webstudio-friendly.ua, або зателефонувати (099) 482 07 31, (067) 462 18 14. Наші спеціалісти нададуть вам потрібні консультації та зорієнтують по вартості та терміну створення сайту. Гарантуємо уважне вивчення ваших матеріалів і повну конфіденційність щодо вашого звернення! Після узгодження всіх деталей – ми підготуємо договір та технічне завдання на розробку сайту.

  Розробка сайтів з ексклюзивним дизайном доступна для всіх, завдяки гнучкій ціновій політиці, розробленій нашою студією. Звернувшись до нас, ви відчуєте уважне ставлення до ваших побажань, отримаєте змістовні рекомендації по суті вашого запиту. Наші фахівці запропонують оптимальний варіант розробки сайту при справедливому співвідношенні ціна якість.

  Landing page це ресурс який розробляється під певні види послуг та товарів. Зазвичай це невелика кількість товарів та послуг. Але інформації про них подається в самому повному обсязі. Містить детальний опис, фото та відео галереї. Форми замовлення та різні додаткові матеріали що розширюють інформацію по суті. Такі сайти зручно застосовувати у різного роду рекламних кампаніях та акціях. Ми націлені на створення зручних веб-сайтів і просуваємо їх на перші місця пошукових систем та рекламних блоків. Замовляйте сайт для ведення бізнесу та представлення своїх послуг та товарів на теренах інтернет простору.

  Для розрахунку вартості landing page - ви можете заповнити бриф та надіслати нам Завантажити бриф