Створення інтернет магазину: на що звернути увагу? Частина 1

Замовити розробку інтернет магазинуОнлайн продажі активно розвиваються, в Україні відкриваються інтернет-бутики і торгові майданчики. Кількість людей, які роблять свої покупки у всесвітній мережі – збільшується. Адже це просто, швидко та комфортно. Щоб щось придбати, достатньо наявності телефону, планшета або ноутбука, а також доступу до Internet. Такий вид шопінгу економить час, а іноді і гроші. Так що варто взяти до уваги, збираючись замовити розробку інтернет-магазину?

1. Вибрати відповідну CMS – систему адміністрування.
Content management system встановлюється на хостингу, де буде розташований ваш сайт, і дозволяє управляти торговим майданчиком: наповнювати товарами, керувати замовленнями, додавати категорії, змінювати і доповнювати поточне наповнення, змінювати ціни і т.д. Адмінка повинна бути зручною у використанні і містити необхідний набір модулів для функціонування веб-сайту. CMS OpenCart – зарекомендувала себе, як надійна система управління, яка дозволяє додавати практично не обмежену кількість продукції і виконувати розширення і вдосконалення технічного функціоналу.

2. Дизайн та структура.
Другий важливий момент, це те який зовнішній вигляд буде у магазина, і як буде реалізована навігація по його розділах. Вже з перших секунд відвідування, потенційний клієнт робить висновок: це те, що він шукав чи йому краще продовжити свої пошуки. Тому дизайн повинен чітко відображати сферу діяльності. Цьому сприяють: назва, слогани, тематичні банера і слайди, і звичайно ж – ключові товари, які бажано відобразити в невеликому обсязі на головній. Це можуть бути новинки, товари які часто купуються, або вироби зі знижками. Також можна вивести основні категорії на початкову сторінку. Продумана навігація – дозволить користувачам легко зорієнтуватися і зробити покупку.

Схеми та шляхи створення інтернет магазину

Тому має сенс довірити розробку магазину професійній та досвідченій веб-студії, яка зможе найбільш ефективно розмістити та оформити всі функціональні блоки.

3. Контент для online store.
Content, це те, чим буде наповнюватися вебсайт. Фотографії, тексти, відео, банери і таке інше. Від якості контенту залежить чимала частка успіху, але і те, як буде подана наявна інформація – вельми значно. Фото бажано розміщувати в хорошому дозволі, а відомості про продукцію – подавати максимально повно. Огляди, сертифікати, і реальні відгуки – добре доповнять та допоможуть покупцям зробити правильний вибір.

У наступній нашій статті ми розповімо про інші нюанси, які також є гідними інтересу.

повернутися в блог