Розробка ефективного дизайну сайту

Розробка веб дизайну сайтуОцінюючи зовнішній вигляд сайту, ми висуваємо до нього ряд критеріїв: він повинен бути приємним для зорового сприйняття, мати зрозумілу структуру і зручну навігацію. Тематика повинна бути ясна з перших секунд відвідування. Всього цього можна досягти, якщо грамотно підійти до створення веб-дизайну. Для цього, необхідно діяти поетапно. Давайте розберемося, з чого слід починати, і на які моменти слід звернути особливу увагу.

Мета виправдовує засоби
Дуже важливо на початку роботи визначити цілі, які переслідуються при розробці проекту. Від цього буде залежати вибір виду сайту. Це може бути корпоративний, інтернет-магазин, landing page або ж простий сайт-візитка. Розробляєте ви ознайомлювальний, що продає або інформаційний ресурс, які дії будуть здійснювати користувачі на сайті – на ці та багато інших питань потрібно знайти чіткі відповіді. Часом, самостійно, людині далекій від web-технологій, зробити це досить складно. В такому випадку, на допомогу приходить професійна webstudio, яка допоможе розкласти все по поличках і визначитися з вибором.

Тематика і вибір концепції
На цьому етапі необхідно проаналізувати сайти-конкурентів, і визначитися з майбутньою концепцією вашого проекту. У цьому питанні ми орієнтуємося в першу чергу на тему веб-ресурсу, так як в майбутньому, коли відвідувач буде заходити на сторінку, він відразу ж зможе оцінити той чи цей ресурс, що він шукав або ж йому продовжити свої пошуки. Іншими словами, якщо сфера діяльності не вгадується відразу, або відводить убік від цілі, це суттєво зменшить ефективність вашого сайту.

Оцінюючи зовнішнє оформлення, ми не можемо не приділити увагу функціональної частини – адже вони нерозривно пов’язані. Всі деталі, промальовані дизайнером в макеті, надалі будуть реалізовані технічно.Тому думаючи про прекрасне, тобто про web-дизайн, не забуваємо і про його функціональну частину.

Вибираючи концепцію, варто розуміти, що ті прийоми і методи, що гарні для landing page, не підійдуть для інтернет-магазину, або будуть просто недоречно виглядати на серйозному корпоративному сайті компанії. Тому довіряйте виконання веб-дизайну професіоналам, і тоді ви можете бути впевнені в успішному результаті роботи.

Webstudio Friendly пропонує розробку веб дизайну

Єдиний стиль
Розробляючи макети, бажано дотримуватися загального стилю, це допоможе зробити сайт стильним і продуманим. Кажучи про єдине оформлення, ми маємо на увазі що якщо, наприклад, обраний стильний мінімалізм, то слід використовувати не більше двох різних шрифтів, і не більше двох-трьох основних кольорів. Для більш сміливих і яскравих рішень, можливе використання трьох-чотирьох різних шрифтів і застосування різних колірних поєднань – головне не відступати від заданого тону.

Не варто також забувати про ще один істотний критерій – адаптивності, без якої зараз не обійтися.
При створенні мобільної версії в макетуванні дизайнери зазвичай роблять акцент на зручність і читабельність, ніж на естетичну красу. Зайві візуальні ефекти будуть тільки заважати сприйняттю користувачів.
Підбір вдалих колірних рішень, тематичних фото і багато інших завдань під силу тільки досвідченим web-дизайнерам, тому сміливо звертайтеся до професіоналів, які впоратися з усіма поставленими завданнями на відмінно.
Підводячи підсумки, ми хочемо підкреслити, що ефективний дизайн – виробляє очікуваний ефект і досягає задані цілі. І при цьому не принципово який саме стиль web-дизайну ви виберете, важливо врахувати всі вищезазначені моменти.

повернутися в блог