Онлайн бізнес в 2020 році

Створення сайту для ведення бізнесу в мережі інтернетКожна компанія, яка досягла успіху в сучасному світі, не обійшлася без такого помічника, як надійний функціональний веб-сайт. Близько 85% відсотків людей бажаючих отримати її послуги, обов’язково відвідають її веб ресурс. І те, яке вони там отримають враження, стане відправною точкою для прийняття рішення про співпрацю.

Отже, завдання як зробити корпоративний сайт або інтернет магазин популярним, стає головним для повноцінного успіху в бізнесі. За статистичними даними більше половини всіх користувачів використовують для цього стільникові пристрої. І роблять це часто в дорозі. Це акцентує дизайнера до якісної роботи над мобільною або адаптивною версією. Відразу працюємо над дизайном для ПК, але в голові постійно тримаємо і перевіряємо умову – а як це буде виглядати на мобільному.

З розвитком пошукових роботів і залученням нейромереж до моніторингу та ранжирування сайтів, стало корисним не просто написати статтю з певним набором ключових слів, а і за певними правилами. Зараз стаття повинна бути по-справжньому цікава і корисна. І текст повинен бути супроводжений графічними і відео матеріалами, які доповнюють і акцентують на головних аспектах матеріалів.

Зараз популярним в веб-дизайні стає наявність ємних зображень, оголошень, які запам’ятвуются, і наявність вільного простору. Саме вільного, а не порожнього. Такий прийом дозволяє залучити й утримати увагу на потрібних деталях.

Створення веб представництва в мережі інтернет, для представлення послуг і товарівНе потрібно великих масивів текстів і нескінченних галерей. Правильно розташувати елементи з максимальною зручністю для перегляду і концентрацією на найважливішому — це половина успіху майбутнього онлайн інструменту.

Для логотипу, залишаються в тренді останні 2-3 роки, геометричні фігури, як основні елементи дизайну. Дизайн, що добре запам’ятовується, це важливий крок у створенні та розвитку сайту. Але попереду ще робота по оптимізації та налаштуванні під різні дозволи екранів та типи пристроїв. Для цього рекомендуємо залучити фахівців веб студії для розробки, написання правильного коду та seo-оптимізації.

Користувача обов’язково потрібно зацікавити, і для цього знадобиться зовнішній вигляд, який гарно запам’ятовуєтся, зручний інтерфейс, якісні тексти та медіа наповнення.

 

Підіб’ємо деякі підсумки і зробимо прогнози на 2020:
1. Зростання мобільного трафіку триває – приділяємо підвищену увагу адаптивній версії.
2. Вивчаємо аналітику для оптимізації витрат на просування.
3. Опрацьовуємо і оновлюємо контент. Контент-маркетинг рулить як і раніше.
4. Займаємося рекламою і просуванням у вигляді відео роликів.
5. Комплексна стратегія в побудові оптимізації та створення проектів і їх розвитку.

повернутися в блог