Коли потрібний редизайн інтернет магазину?

Оновлюємо дизайн інтернет магазинуРедизайн здатний не тільки видозмінити зовнішній вигляд сайту, але і розширити функціонал. Розглянемо, в яких випадках варто звернутися за даною послугою.

1. Відсутність мобільної версії.
Якщо при розробці вебсайту не була застосована адаптивна верстка і немає окремої версії для мобільних пристроїв – це вагомий аргумент, щоб повністю оновити дизайн і реалізувати адаптивність. Такі зміни позитивно вплинуть на збільшення продажів, зараз люди різної вікової категорії часто роблять покупки зі своїх смартфонів. Це також поліпшить позиції в пошуковій видачі.

2. Розширення технічних можливостей.
В процесі роботи може знадобитися доопрацювання і додавання модулів та функцій. Внесення таких правок безпосередньо буває пов’язано із зовнішнім відображенням, коли необхідно додати нові блоки та графічні елементи. Для цього може знадобитися оновлення або заміна системи управління – CMS.

Робимо редизайн інтернет магазину3. Неактуальний дизайн.
Якщо змінився логотип і корпоративний стиль компанії (бренду), то ці зміни повинні бути застосовані до їх веб-ресурсу. Редизайн може стати як необхідністю, так і можливістю освіжити online store. Змінюються, тренди, смаки і переваги в стилях. У цьому випадку варто вивчити Топові інтернет-майданчики для торгівлі і відзначити, що вам сподобалося.

Терміни виконання та вартість залежать від обсягу та складності робіт, які потрібно виконати. Технічно, повний редизайн можна розглядати як створення інтернет магазину з нуля. Фахівці студії розроблять макети сторінок, виконають верстку, встановлення та налаштування системи управління, і всіх необхідних для роботи модулів. Каталог продукції часто можна перенести на оновлений сайт за допомогою бази даних.

Повністю універсальних рішень немає. Кожному проекту потрібен індивідуальний підхід, в залежності від того, як магазин виглядає зараз і які вимоги та побажання є у його власника. Знаючи ці фактори, можна знайти оптимальне рішення.

повернутися в блог