Готуємося до створення власного сайту

Створення власного сайтуУ сучасному світі, питання розробки сайту, виникає практично перед кожним, користувачем інтернету. Будь це підприємець або менеджер великої корпорації, або представник малого підприємства. Творча особистість або просто людина бажає поділиться своїми думками ідеями з іншими людьми.

Наявність інтернет-ресурсу, розширена візитна картка, інформація про товари і послуги, що працює цілодобово і по всій земній кулі, при правильному виборі доменного імені та побудові функціоналу.

зупинимося на домені. Це бачать в адресному рядку браузера. Але назва може бути не просто відображенням імені корпорації або прізвища її засновника, воно може бути назвою вашої торгової марки або містити слово, що прямо відноситься до образу вашого бізнесу. Згодом це буде враховано пошуковими роботами при оцінці вашого ресурсу і ранжирування сторінок в пошуковій видачі.

Тому грамотно і правильно продумане і обране доменне ім’я для віртуального представництва це наріжний камінь його успіху. Не нехтуйте цією умовою.

Розробка персонального сайту блогу

Другий етап це привабливий образ. Як то кажуть: – зустрічають по одягу. Це прямо відноситься і до вебсайтів. Заходячи до вас на головну відвідувач в першу чергу оцінює загальний вигляд, так влаштовано людське око і мозок. Побачене відразу створює приємне сприйняття картинки сайту або його відторгнення. Подивіться сайти інших компаній в інтернеті оцініть їх зовнішній вигляд, зробіть висновок які вам подобаються які ні. Корисно для розуміння, що і як ви хочете бачити у своєму проекті.

Будуть враховані всі вимоги по адаптивності веб-сервісу і оптимальному розташуванню блоків контенту, кнопок елементів навігації.

Все це важливо для отримання позитивної оцінки при перевірці веб-ресурсу пошуковими системами.

Для макетування зображення, розробки дизайну, скористайтеся послугами професійного дизайнера webstudio. Спеціаліст, з урахуванням ваших побажань, запропонує максимально оптимальне рішення концепції оформлення ваших сторінок.

повернутися в блог